Prestiżowe apartamenty w przystępnej cenie

Za niecały rok do wyjątkowego apartamentowca „Stary Ogród” w Radomiu wprowadzą się pierwsi lokatorzy. W budynku ma być aż 47 różnych mieszkań, zarówno dla osób samotnych, jak i dużych rodzin. Inwestycja przy ul. Okulickiego w swojej ofercie ma luksusowe kawalerki w Radomiu oraz funkcjonalne mieszkania z kilkoma pokojami. Inwestor zaznacza, że nieruchomości można łączyć, jeżeli ktoś będzie potrzebował wyjątkowo dużego apartamentu. Obiekt ma być gotowy jesienią 2015 roku, w tym samym czasie ma zakończyć się rewitalizacja pobliskiego parku Stary Ogród.

Budynek będzie jednym z najbardziej luksusowych obiektów mieszkalnych w Radomiu. Mieszkańców witać będzie hol z kaskadą wodną. Zaplanowano też garaż podziemny, który będzie monitorowany przez całą dobę. Elewacja także będzie zachwycać, bo wykonana będzie m.in. z drewna egzotycznego. Na ostatnim piętrze budynku miesić się będą przepiękne apartamenty w Radomiu, które posiadają genialny ponad 100-metrowy taras. Ekskluzywny budynek nie straszy ceną. Te najtańsze nieruchomości będą sprzedawana za 3,5 tys. złotych za metr. Dotyczy to jednak niektórych lokali, położonych w najmniej dogodnych punktach. Niemniej, dzięki temu zakup trzypokojowego mieszkania w Radomiu w luksusowym budynku nie będzie wcale poza zasięgiem.

Radom - mieszkania

Większość mieszkań w budynku „Stary Ogród” jest już zarezerwowana. Trzeba się śpieszyć, by skorzystać z oferty na wyjątkowe nieruchomości. Bliskość centrum miasta oraz parków i sklepów to duże atuty tego miejsca. Ponadto budynek wyposażony jest w nowoczesny system wentylacyjny i grzewczy. Dlatego też zakup dwupokojowego mieszkania w Radomiu może okazać się doskonałą inwestycją. W przypadku jednak, gdy cena jest zbyt wysoka, duży wybór na nieruchomości do remontu znajdziemy na rynku wtórnym. Zdarza się, że można kupić bardzo tanie mieszkania, za mniej niż 2 tysiące złotych za metr. Lokal najczęściej wymaga dodatkowego wkładu na remont, ale ostatecznie możne i tak być sporo tańszy niż inne mieszkania w okolicy.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz